Policealna Szkoła oraz Kursy Informatyki Reklamy Administracji Ochrony - Szkoły BTE
Get Adobe Flash player

Aktualności

szkoły policealneKolejna edycja darmowych kursów - zdobądź wiedzę za darmo i zarabiaj !

Proponujemy nowoczesny system darmowych kursów z zakresu informatyki:

profesjonalny kurs grafiki komputerowej CorelDraw, Adobe Photoshop
(ok. 50 godz. cena:1300zł - 0zł)

poligrafia i DTP
(ok. 15 godz. cena:500zł - 0zł)

podstawy komputerów
(ok. 20 godz. cena:450zł - 0zł)

arkusze kalkulacyjne MS Excel - od 0 do poziomu zaawansowanego
(ok. 35 godz. cena:550zł - 0zł)
edytory tekstów - MS Word
(ok. 16 godz. cena:400zł - 0zł)
bazy danych - MS Access
(ok. 20 godz. cena:550zł - 0zł)
prezentacje multimedialne PowerPoint
(ok. 10 godz. cena:250zł - 0zł)
systemy operacyjne
(cena:300zł - 0zł)
pełny kurs ECDL
(7 modułów, ok. 15 godz. na każdy moduł, cena:1800zł - 0zł)
kurs tworzenia portali internetowych - HTML, CSS, el. JavaScript
(ok. 30 godz. cena:500zł - 0zł)
tworzenie CMS'ów i bazodanowych aplikacji sieciowych
(cena:850zł - 0zł)
projektowanie i tworzenie sieci komputerowych oraz Akademia CISCO
(ok. 45 godz. cena:1200zł - 0zł)
..oraz inne

Wszystkie kursy na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym za darmo !!! Przystępując do projektu darmowych kursów możesz korzystać z dowolnie wybranych kursów całkowicie nieodpłatnie przez cały rok szkolny od września do czerwca. Jedynym warunkiem przystąpienia do programu kursów jest świadectwo ukończenia szkoły średniej (ogólnej lub technicznej) i wpłata opłaty administracyjnej w wysokości 50zł.
Zapisy już wystartowały. Zapisz się dopóki są wolne miejsca i korzystaj z czego chcesz.

Czas trwania oraz intensywność kursów dopasowujemy do potrzeb grupy. Startujemy od połowie września.

Liczba miejsc jest ograniczona !
O szczegóły pytaj pod numerem: 693697479, lub mailowo: radek.wylon@gmail.com
Zapraszamy także do darmowej szkoły informatyki, administracji oraz ochrony. zapisy >>STOP nieuczciwym -> Reportaż Polskiego Radia czyli jak zostać słuchaczem 20 szkól na raz ;) !

Zanim zdecydyjesz się zapisać do szkoły warto to przeczytać.
Polak potrafi !... Nawet zrobić z placówki edukacyjnej machinę do wyłudzania pieniędzy, niestety kosztem podatników oraz kosztem młodych ludzi, którzy dają się nabijać w butelkę. Pseudo-renomowane, wielkie szkoły - sieci rozsiewające się jak wirus po całej Polsce, mamiące dziesiątkami kierunków w dziesiątkach miast naszego kraju. "Wykosiły" już niejedną prawdziwą lokalną szkołę, która zamiast robienia szmalu chciała rzetelnie nauczać ludzi. Niestety od lat, szkoły sieciówki, otwierające swoje filje wszędzie gdzie to tylko możliwe, systematycznie obniżają ceny oraz poziom edukacji, skutecznie burząc renomę szkół policealnych w ogóle.

Niejednego zastanawiało już jak to możliwe, że powstaje coraz więcej szkół, które oferują dziesiątki kierunków w wielu miastach naszego kraju. Przecież utrzymanie fachowej kadry i sprzętu z tylu dziedzin wiedzy kosztowałoby fortunę ! Czy to jakiś żart ? Niestety nie i nie o wiedzę tutaj chodzi. Wystarczy "nazbierać" naiwnych na jakikolwiek kierunek czy to technik gastronomii czy informatyk, nieważne, byleby byli ludzie, a urzędy miasta płaciły na nich dotacje. Zbieramy co się da, a później to się pomyśli i coś pokombinuje. Przecież w końcu Polak potrafi ;) Mało tego, zamiast zapisać zainteresowanego do jednej szkoły lepiej zapisać go od razu do wielu placówek w różnych miastach, będzie więcej pieniędzy na kampanię reklamową i spychanie z rynku rodzimych, uczciwych szkół.

Zgodnie z reportażem Martyny Basaj z Radia Wrocław miasto mogło "tracić nawet 10 milionów złotych rocznie przez nieuczciwe szkoły policealne". Oczywiście ten proceder nie jest przypadkiem odosobnionym. Zobacz na stronie Polskiego Radia -> zobacz.Nasza Reklama najlepsza w Polsce !

Pragniemy poinformaowć, iż słuchacze Szkoły Reklamy College of Art w 100% zdali egzamin zawodowy na kierunku technik organizacji reklamy, z wysokimi wynikami egzaminów teoretycznych oraz praktycznych, osiągając tym samym najlepszy wynik w Polsce !!!

Gratulujemy !Rajdowe Szkoły BTENasza rajdowa reprezentacja sponsorowana przez Szkoły BTE w składzie: Marek Kunicki i Rafał Smółka odnoszi kolejne sukcesy w rajdach samochodowych. Na imprezie Szczyrk - Wisła - Ustroń zajęli 4 miejsce, spadając po ostatnim przejeździe z miejsca drugiego. Na rajdzie KJS 1200-lecia Cieszyna awaria silnika powstrzymała ich od zdobycia wice-mistrzostwa. Gratulujemy i życzymy połamania opon ;) Wkrótce więcej...
filmik 1 - pełny rozmiar | filmik 2 | filmik 3


Zapraszamy na "Czar-na Biała"

Bielska grupa fotograficzna Globika Kollektiff, której członkiem jest nasz fotograf Bogusław Jaroszek, zaprasza do udziału w projekcie "CZAR-NA BIAŁA". Od 14 stycznia do 16 lutego, w każdy wtorek i czwartek, od 16 do 18 w Galerii Bielskiej BWA - klub Aquarium, portretować będziemy wszystkich chętnych wielkoformatową kamerą Globica. Niebanalne stroje mile widziane. Po zakończeniu realizacji projektu portretowani otrzymają pamiatkowe, darmowe fotografie i zaproszenie na wystawę.

Zapraszamy !!!Prestiżowy tytuł AFIAP dla naszego fotografa !

Miło nam poinformować, że nasz wykładowca fotografii - Bogusław Jaroszek, został uhonorowany nadaniem przez FIAP (Federation Internationale de L’art Photographique – Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej, z siedzibą w Paryżu) tytułu AFIAP (Artiste FIAP).
Ceremonia wręczenia tego prestiżowego tytułu odbyła się 16 stycznia 2010r. w Warszawie, w siedzibie Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej.
W Polsce tytuł AFIAP posiada kilkunastu artystów fotografików.


Gratulujemy naszemu mistrzowi !Technikum Dizajn Szkół BTE !

Beskidzkie Towarzystwo Edukacyjne zaprasza do nowoczesnego Technikum Informatyki i Reklamy - Dizajn
Prowadząc jedne z najlepszych w Polsce szkół specjalizujących się w kierunkach reklama i informatyka postanowiliśmy powołać do życia nowatorskie technikum łączące, w naszym programie edukacyjnym, sztukę oraz nowoczesną technologię cyfrową.
Doskonałe zaplecze sprzętowe oraz stała, sprawdzona kadra specjalistów w dziedzinach fotografii, rysunku, sztuki, grafiki, sieci komputerowych i technologii informatycznej, zadba o wysoki, i praktyczny poziom nauczania.
.
Zapraszamy serdecznie ! więcejRozpoczęcie roku 2009/2010

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2009/2010
12 września o godzinie 10:00 odbędą się pierwsze zajęcia dla słuchaczy Szkół BTE. Będą to zajęcia organizacyjne połączone z piewrszymi wykładami. Zostaną również rozdane plany zajęć oraz indeksy dla słuchaczy pierwszego roku. Zapraszamy wszystkich.Wyniki egzaminów dyplomowych 2010

Wyniki egzaminów dyplomowych 2010:

reklama - 100%
administracja - 93%
informatyka - 81%


Wyniki na wszystkich kierunkach w naszych szkołach znacznie przewyższają średnią krajową oraz średnią województwa śląskiego. Na informatyce nie udało się poprawić zeszłorocznego wyniku pomimo 84% skuteczności w części praktycznej egzaminu. Gratulujemy wyników i liczymy na nowe rekordy za rok ;)

Informacji na temat wyników egzaminów udzielamy w sekretariacie Szkół BTE także telefonicznie (033) 8 150 140. Dyplomy oraz suplementy są dostępne w sekretariacie Szkół BTE.

zobacz poprzednie egzaminyJesteśmy najwięksi !

Według danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie - College of Art jest największą szkołą reklamy w całym województwie śląskim ! (dane z czerwca 2009) Od siebie możemy jedynie dodać, że jesteśmy również najlepiej wyspecjalizowani pod względem kadry i wyposażenia technicznego.Kursy BTE !

Szybko - skutecznie - tanio od początku września 2009 startują kursy komputerowe, fotograficzne, tworzenie stron www, ECDL oraz Akademia sieci CISCO. Zapisy trwają, co 2 miesiące nowa grupa... zobacz więcejPraca w reklamie

Nie masz pomysłu na wakacje? Pasjonujesz się reklamą? Wiesz więcej niż Twoi rówieśnicy o markach, brandingu i współczesnym marketingu? Zgłoś się w konkursie "Pierwsza praca w reklamie" i zawalcz o staż w agencji reklamowej. zobacz więcejBTE na targach edukacyjnych

W dniach 6-8 lutego 2008 roku w Hali Sportowej BKS, ul. Rychlińkiego 19, w Bielsku-Białej (w godz. od 9.00 do 16.00) odbędą się VI Bielskie Targi Edukacyjne. Oczywiście kolejny raz Szkoły BTE wezmą w nich udział - stoisko numer 36 - zapraszamy wszystkich !Laureaci ogólnopolskiego konkursu Foto Kuriera !!!

Gratulujemy naszym słuchaczom, którzy zostali wyróżnieni jako laureaci ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez miesięcznik fotograficzny Foto Kurier
nr wydania 2/2008
III miejsce - Edyta Ochodek

nr wydania 1/2008
Prace fotograficzne aż trzech naszych słuchaczy zdobyły miejsca od 12 do 40. Szczegóły konkursu pod tytułem "Owoc" zamieściliśmy poniżej.


kliknij i zobacz wyróżnione prace naszych słuchaczy:

Miejsce 12

Edyta Ochodek
(Jastrzębie Zdrój)
Tytuł: "Oszukać przeznaczenie"
Aparat: Canon PowerShot A510

Miejsce 13

Bogusław Jaroszek
(Bielsko-Biała)
Tytuł: "Poszukiwanie, para, małżeństwo, rodzina, starość"
Aparat: Sony Alpha 100 + obiektyw 18-70 mm

Miejsce 16

Bogusław Jaroszek
(Bielsko-Biała)
Tytuł: "Fructus erectus"
Aparat: Sony Alpha 100 + obiektyw 18-70 mm
Ekwiwalent czułości: 100 ISO
Parametry ekspozycji: 2,5 s; f/7,1
Inne: 2 x halogen 1000W, filtr 80C, statyw.

Miejsce 25

Izabela Loranc
(Bielsko-Biała)
Tytuł: "Owocowy dzień"
Aparat: Canon
Parametry ekspozycji: 1/60 s; f/13

Miejsce 38

Anna Drobna
(Maków Podhalański)
Tytuł: "!"
Aparat: Canon A80

Miejsce 40

Edyta Ochodek
(Jastrzębie Zdrój)
Tytuł: "Owoc na noc"
Aparat: Canon PowerShot A510
Wystawa w Sferze !

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy prac fotograficznych naszych słuchaczy ! Czas ekspozycji: 5 styczeń - 1 marzec 2008, w Centrum Handlowym SFERA w Bielsku-Białej, parter, półokrągła ściana przy schodach obok sklepu Limon - będzie kolorowo ;)
To już kolejna nasza wystawa, a szykują się następne - zapraszamy serdecznie.
Profesjonalne kursy !

Chcesz nauczyć się profesjonalnie fotografować, albo tworzyć ciekawe projekty graficzne lub internetowe, a może próbujesz dostać się na ASP lub po prostu chcesz rozwijać się artystycznie... Już zaczęliśmy - więcejGratulujemy wyników !!!

Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe zostały uroczyście wręczone podczas rozpoczęcia roku szkolnego 8 września o godz. 1000. Osoby, które nie odebrały dyplomu proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu Szkół BTE.

Wyniki egzaminów dyplomowych 2009:

administracja - 100%
reklama - 91%


Tak zdawaliście w czerwcu 2008:
informatyka - 81%
administracja - 70%
reklama - 84%


Tak zdawali słuchacze naszych Szkół w 2007:
informatyka - 78%
administracja - 89%
reklama - 81%Gratulujemy naszym absolwentom i wykładowcom przygotowującym do egzaminów !Pracownia z EFS dla szkoły


Informujemy, iż jedna ze Szkół BTE - Policealna Szkoła informatyki i Administracji otrzymała w czerwcu 2007r. nowoczesną pracownię komputerową oraz bibliotekę multimedialną z programu "Pracownie komputerowe dla szkół" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego - EFS.

dostarczony sprzęt:

19 komputerowych stanowisk roboczych z nagrywarkami DVD - (Windows XP professional, MS Office 2007, Nero, ArcaVir)
1 serwer komputerowy
20 monitorów LCD
19 zestawów słuchawkowych
2 zestawy głośników
2 drukarki laserowe
2 scanery
projektor multimedialny
1 komputer przenośny - laptop


specyfikacja sprzętu (stacji roboczych):
procesr: 3,7 GHz
pamięć RAM: 1 GHz
HDD: 160 GB
nagrywarka DVD - 19 sztuk
monitory LCD: 17''
Nasze prace w Galerii Sfera

Słuchacze Szkoły Reklamy - College o Art (drugiej co do wielkości szkoły reklamy w województwie śląskim) regularnie prezentują swoje prace z zakresu rysynku i malarstwa oraz fotografii, na wystawie organizowanej w Domu Handlowym Sfera w Bielsku-Białej. Nasze prace są również wystawiane w Klubie Klimat . Z czasem można oglądać tu coraz ciekawsze i śmielsze projekty, zapraszamy !

Galeria: imprezy & wernisaże
Galeria: Wystawa Sfera
Zakończenie roku z Mariuszem Pudzianowskim

Szkoły BTE uroczyście świętowały zakończenie roku szkolnego 2006/2007 w Klubie Klimat . Gościem specjalnym uroczystości był najsilniejszy człowiek świata - StrongMan Mariusz Pudzianowski . Oprócz poczęstunku i konferencji z Mariuszem Pudzianowskim, odbyły się także szkolne zawody gry w kręgle, gdzie reprezentacja Szkoły Reklamy zmierzyła się z Pudzian Anademy - wspieraną przez samego mistrza. O rezultat nie trzeba chyba pytać ;)

wybierz Szkoły BTE - z nami osiągniesz sukces


.